KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16118379

nr 1611 8379

Oidentifierad konstnär. Stilleben, Från Café i Klarakvarteren, Signerad Johansson. Olja på duk, 80x58 cm, yttermått inklusive ram: 86x64 cm

Kondition: skadad duk

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 april 2024
kl 19:25:29

1/4 21:47:04 1      Vinnande bud